שיפוץ קרוואנים: כיצד לנצל המרחב באופן אידיאלי

שיפוץ קרוואנים: כיצד לנצל המרחב באופן אידיאלי

יש לכם קרוואן שאתם בטוחים שהיה פעם יפה, מרשים וברמת תפקוד ללא דופי. אלא שמאז השתנו לא מעט דברים.

בלאי החל לתת את אותותיו, הן מבחינה חיצונית והן מבחינה תפקודית, והביא לכך שהשימוש בקרוואן הפך למורכב, נעים פחות או אפילו בלתי אפשרי כלל. במצב הדברים הנוכחי, יתכן כי אין לכם ברירה אלא ליצור קשר עם חברה העוסקת בשיפוץ ותיקון קרוואנים.

 

המשתנים המרכיבים את משוואת השיפוץ

שיפוץ קרוואנים הוא תחום רחב בכל קנה מידה, ולו מכיוון שפעולות מגוונות שונות עשויות להיכלל במסגרת השיפוץ.
זאת ועוד, אין צל של ספק שכל מקרה שיפוצים הוא בעל חוקים משלו. ממש על קצה המזלג, אלו הן חלק מהפעולות אשר עשויות לאפיין את שיפוץ הקרוואן.

 

הממוצע:

  • תיקון פגמים וליקויים בקרוואן, הן חיצוניים והן כאלה פנימיים.
  • עיצוב מחדש של מבנה הקרוואן בהתאם לרצונותיו של אלה המשתתפים בו.
  • שדרוג והחלפת תשתיות הקרוואן: חשמל, מים, אינסטלציה וכיוצא בזה.
  • שינוי גודל הקרוואן: הגדלה שלו, לדוגמא, או הוספת חדרים.
  • רענון הקרוואן מבחינה אסתטית – פעולות דוגמת צביעה או סיוד.

 

הפעולות האלה מאפשרות שינוי ניכר בקרוואן ולמעשה מפיחות בו חיים חדשים. הן הופכות את השימוש בו לנוח הרבה יותר ואת המראה שלו לאסתטי, לעיתים הרבה יותר מאשר היה בעבר. 

מבחינה כלכלית, העובדה הברורה היא שמחיר השיפוץ נחשב כיום לנוח לכל הדעות, ובכל מקרה זול פי כמה מאשר רכישתו של קרוואן חדש, מטבע הדברים. נקודה חשובה נוספת היא שמומלץ מאד לבחור בחברה שלוקחת על עצמה את כל היבטי התהליך, מה שמונע מאמצים באיתור בעלי מקצוע ספציפיים ואף מגלם בתוכו לרוב חיסכון כלכלי גדול עוד קריספין קרוואנס היא חברה מובילה העוסקת בבנייה, מכירת ושיפוץ קרוונים נגררים.
אנשים רבים אוהבים את הטיולים בטבע באמצעות קראוונים, כאשר הם נמצאים בבית על גלגלים עם כל הנוחות המשתמעת. אחת האופציות לרכישת קראוון היא קראוון מיד שנייה, כאשר ניתן לבצע בהם שיפוץ קראוונים, כאשר ניתן לשדרג אותם לבית קטן ומעוצב שיכיל את בני המשפחה בטיולים השונים שהם עורכים ברחבי הארץ. הדגש יהיה על ציוד לקראוונים כאשר יש למשל למצוא ריהוט מתאים, ארונות בגדים וכלי מטבח אשר ייבנו תוך הניצול המרבי של החללים כך שניתן יהיה לחיות ברווחה ולא בצפיפות בעת הנסיעות בקראוון. 

יש לציין, כי גם מבנים ניידים למגורים ניתן לשפץ על הצד הטוב ביותר. חברות רבות רואות בשיפוץ כאתגר וסיפוק רב, כאשר הן קולעות למטרה בעת השיפוץ שהותאם לצרכי לקוחותיהם, כאשר הם הביאו לחברה קראוון שאפילו נראה מוזנח ושופץ על הצד הטוב ביותר. גם קראוון נגרר ניתן לשפץ על הצד הטוב ביותר, על פי טעמם וצרכיהם של הלקוחות כאשר הדגש הוא לא רק על העיצוב, כי אם גם על הבטיחות.

 

שיפוץ קראוונים – השלבים השונים

אנשים היום פחות הולכים לכוון של בניית קרוואנים כאשר הם גילו את הפוטנציאל הכלכלי המשתלם ביותר כמו שיפוץ קראוונים בדרך המקצועית ביותר, תוך מצן דגש על נוחות ובטיחות אם בדרכים ואם בלינה עצמה בקראוון כאשר הנוחות והבטיחות הינן במעלה הראשונה. היום רבים מוצאים כי קראוון הינו פתרו יעיל עבור "חופש על גלגלים" יש לציין כי שדרוג זה, כולל: החלפת רכיבים שונים שיש בהם בלאי מואץ, החלפת מערכות לקויות שהבלאי כבר נתן בהן את אותותיו,  צביעת הקראוון בצבעים ייעודיים, שינוי דברים במבנה הקיים של הקראוון ועיצוב על פי דרישת הלקוחות.

גם נזקי פלסטיקה ניתנים לשיפוץ בקראוונים, שריטות, תיקוני צבע, הרכבת מערכות חדשות, תיקון ושיפוץ של ריהוט הפנים בקראוון ועוד. גם תיקון נזקים מתאונות ניתן לבצע במסגרת של שיפוץ קראוונים. ציוד נוסף ניתן לרכוש להשלמת הנוחות והשימוש היעיל בקראוון. חברות רבות העוסקות בתחום, מציעות גם מכירת גנרטורים. במסגרת השיפוץ, ניתן למצוא כי אנשים רבים משתמשים בקראוונים גם למטרת מגורים של הבן החייל או הסטודנט וסיוע לזוג שנישא, כך שיוכל לגור בחצר ההורים עד לרכישת בית משלהם.

 

 

תכנון ובניה - קמפרוואן

 

 

תופעה חדשה-וותיקה בישראל: שיפוץ קרוואנים מיד שנייה

אלה המחזיקים קראוון בחצר ביתם, הבינו כי יש להם ערך ופוטנציאל בידיים שלא נוצל עד תומו. רבים החליטו כי הם מעוניינים לבצע שיפוץ יסודי בקראוון, כך שיוכל לשרת אותם, הן לטיולים והן למגורים. מצד שני, ניתן למצוא הרבה קראוונים למכירה מיד שנייה, כך שניתן לשדרג אותם ולהפוך אותם למלון על גלגלים. באמצעות שיפוץ ורכישת ציוד לקרוואנים, תוכלו גם אתם לשדרג קראוון מיד שנייה, או לשפץ את הקיים שנמצא ברשתכם ללא הכר. ניתן לתקן חורים, לבדוק ולשכלל את הבידוד בקרוואן ולהוסיף או להחליף ריהוט,  מזגנים ואפילו להרכיב מערכת סולארית חכמה לחיסכון באנרגיה.

גם ציוד חשוב כגון שירותים כימיים, תוכלו למצוא אצל החברות שעוסקות בתחום הקראוונים. השקעה זו היא משתלמת ואחת החברות הבולטות בתחום זה הינה חברת קריספין קרוונס, המוכרת ומובילה בכל הקשור למכירת קראוונים חדשים או יד שנייה, שיפוץ, מבנים ניידים למגורים, קרון לסוסים ועוד. תוכלו להסתייע באנשי המקצוע של חברת קריספין קרוואנים ולקבל ייעוץ על סמך התקציב והציפיות שלכם מהקראוון הקיים או קראוון חדש שברצונכם לבנות או לרכוש. גם השיפוץ והבנייה בחברה, הינו תחת תקנים מחמירים על פי תווי התקן הישראליים והדרישות השונות של משרד התחבורה. בחברה ישבו אתכם על הגדרת הצרכים כמו למשל אם אתם מתכננים נסיעות ארוכות ותכופות ברחבי הארץ יחד עם המשפחה.

 

לחברת קריספין קרוואנס לקוחות רבים שהפכו להיות קבועים עם השנים וזאת בשל שביעות רצונם מהשירות, המקצועיות וביצוע עבודת השיפוץ או הבנייה של הקראוונים על הצד הטוב ביותר ובהתאם לצפיותיהם.

 

רוצים להתייעץ איתנו? יצירת קשר

WhatsApp Chat
שליחה באמצעות וואטסאפ
שינוי גודל גופנים
ניגודיות

Facebook