שמרו על עצמכם בטיול: מה חשוב להביא?

שמרו על עצמכם בטיול: מה חשוב להביא?

יוצאים לטיול שטח בטבע? לפניכם רשימה מומלצת של כל מה שחשוב להכין לפני היציאה.

נשימת אוויר צח, הליכה וביקור בטבע הן ללא ספק פעילויות מהנות. רבים מתחברים לחוויית הטיול וזוכרים אותה היטב גם שנים לאחריו. אך טיול שהסתיים לא טוב יכול גם להרוס את החוויה אותה תכננתם. לכן קריספין קרוואנס – קרוואנים למגורים למכירה הכינה לכם רשימת דברים חיוניים לכל טיול היכולים להבטיח את הנאתכם ובטיחותכם בכל סיור בחיק הטבע.

בגדים חלופיים

תחזית מזג האוויר אינה תמיד בטוחה, מאחר ומזג האוויר עשוי להיות בלתי צפוי. סערה חורפית או טמפרטורה גבוהה יכולים לשבש את התוכניות. הצטיידו בסט בגדים אלטרנטיבי לכל מצב, בהתאם לעונה ולאזור הגיאוגרפי, וארזו אותו היטב.

ערכת עזרה ראשונה

אנחנו בטוחים ש 'לנו זה לא יקרה', לעיתים אפילו שמים מבטחנו בתפילה, אך לעיתים, תאונות קורות. חלקן אף בלתי נמנעות. לכן, כדאי להיות מוכנים לכל מקרה של פציעה. תמיד הביאו עמכם ערכת עזרה ראשונה עם פלסטרים, תחבושות, חומר חיטוי, תכשיר נגד עקיצות יתושים או גירודים, משכך כאבים וכל אמצעי נוסף היכול לסייע לטיפול בכל מקרה רפואי, עד שתוכלו להיבדק באופן מקיף אצל רופא.

מזון

בין רוב המזונות הטעימים והבריאים תוכלו לקחת אתכם חמאת בוטנים. מדוע דווקא חמאת בוטנים? ובכן, היא יכולה להזין אתכם לאורך זמן ארוך ומכילה כמות גדולה של סוכר, פחמימות וסיבים תזונתיים והיא מספקת המון אנרגיה גם בצריכה מועטה. תכונה ייחודית נוספת לחמאת הבוטנים היא העובדה שהיא יכולה לשרוד זמן רב ללא קירור.

אולר רב שימושי

לא רק שתוכלו להשתמש באולר להגנתכם, אם חלילה תדרשו לכך, הוא גם יכול לסייע לכם במשימותיכם היומיות. תוכלו להיעזר בו לחיתוך ואכילת האוכל שלכם, צמחים, ענפים ועוד. אולר הוא 'חבר טוב' בכל טיול שטח ויכול לכלול כלים שימושיים נוספים כמו מברג, מספריים ויש גם דגמים המציעים פנס ומצפן.

מקור אש – גפרורים או מצת

אם מדובר בטיול ביער, לבטח תזדקקו למקור אש כלשהו, אם זה בכדי להבעיר מדורה לחימום, תאורה או מנגל על מנת להכין את מנת השטח האהובה עליכם. האש גם יכולה לסייע לכם בהרחקת בעלי-חיים מקומיים שלא תרצו בקרבתכם. אש יכולה גם לשמש לסימון מיקומכם במקרה חירום אם חלילה תזדקקו לחילוץ.

קופסת גפרורים או מצת עמידה ואיכותית יכולים להוות עבורכם פתרון מהיר אם תידרשו להדליק אש.

מחפשים אתר קמפינג הכולל אפשרות ללינת לילה? לרשותכם רשימת פארקים מומלצים המצוידים בתחנות בישול, מקור מים ומקלחות המאפשרים לכם לקחת את חווית הטיול שלכם לרמה אחרת ולהינות בנוחות.

*הרשימה כהמלצה בלבד

WhatsApp Chat
שליחה באמצעות וואטסאפ
שינוי גודל גופנים
ניגודיות

Facebook